הפריימריז בקדימה ישפיע על ההתמודדות לראשות העיר בבחירות המוניציפליות.

סניף קדימה באשקלון מפולג כיום בגלל הפריימריז עליו הכריזה ח"כ ציפי לבני שבוע שעבר על הקדמת הפריימריז, הצהרותיה בתקשורת כי תבוא חשבון עם תומכיו של ח"כ שאול מופז , טענות שמקורביה לא רק שאינם מכחישים אלא מצדיקים אותו הביאו  בכירים בסניף קדימה באשקלון התומכים במופז ומריצים את מועמדותו לתפקיד יו"ר קדימה לדרוש ממופז להדיח את רואה החשבון שבתאי בירן ואת מנכ"ל אתרים ויו"ר האופוזיציה  באשקלון איתמר  שמעוני מתפקידהם בתנועה באם יזכה.

כתב: עמרי עדיקה

את המהלך הובילו שני חברי קדימה , לדברי אחד מהם מיד עם זכיתו של מופז בתפקיד היו"ר יודיע מופז על שינויים בסניף, למופז אומר הבכיר לא יהיו סנטימנטים לאיתמר שימעוני והוא לא יממן את ריצתו לראשות העיר .

כיום מחפשים בסניף קדימה  באשקלון ראש מטה לבחירות למטהו של שאול מופז , על מנת לנצח בבחירות שיתקיימו בחודש מרץ.

עזיבתם של חברי כנסת נוספים בקדימה כמו זאב ביילסקי, רוחמה אברהם ויוחנן פלסנר מכריעה את הכף לטובתו של מופז באופן בולט.מה שמגביר את ביטחונם של תומכיו בסניף באשקלון.

תמיכה מפתיעה מקבלים חברי קדימה באשקלון מחבריהם מסניף הליכוד, חברי ליכוד בעיר שבתאריך 31.1.12 יגשו לבחירות לפריימריז של התנועה מסייעים לחברי קדימה התומכים במופז.

חבר הליכוד בסניף אמר שהאינטרס המוניציפלי של הליכוד הוא זכיתו של שאול מופז בפריימריז בקדימה, ברור לכולם אומר אותו חבר שקדימה תחליף את בירן ושמעוני בהזדמנות הראשונה ואז ניתן יהיה בעיר לנצח את בני וקנין (שגם הוא חבר בתנועת קדימה) בבחירות הבאות ולהקים קואליציה רחבה .

יש לקחת בחשבון עוד גורם כוח מאוד חזק בסניף המקומי והוא חבר הכנסת, ראש השב"כ לשעבר ואשקלוני אבי דיכטר שאינו נמנה בלשון המעטה עם תומכיה של ציפי ליבני וכנראה ימסור את תמיכתו לכל מי שלא ציפי ליבני.

עוד חבר קדימה מאוד בולט הוא חבר המועצה איתן קסנטיני חברו הקרוב של רה"ע המכהן בני וקנין יריבו של שמעוני שלבטח לא יתמוך בשמעוני לראשות הסניף המקומי.

תומכיו של איתמר שמעוני המעודדים מהתמיכה הרבה שזוכה לה שמעוני בקרב הציבור אומרים "שמעוני מייצג במשך השנים שהוא יושב באופוזיציה את כל מה שלא בני וקנין בעיר ולכן סיכויו להגיע לראשות העיר גבוהים מכל מועמד חדש אחד, מה עוד שאין מועמד ראוי שיכול להציג ולבסס את עצמו מול שמעוני בתקופה הקצרה עד הבחירות".

משה ניסימפור הנחשב כמי שמוביל את מחנהו של ח"כ שאול מופז יחד עם איתן קסנטיני סירב להתייחס לעניינם  של איתמר שמעוני  ושבתאי בירן אולם אמר שכרגע ההתרכזות היא בבחירתו של מופז ובניסיון להעביר כמה שיותר חברי כנסת לצידו אחרי הבחירות נחליט מי יוביל את התנועה בבחירות המוניציפליות ,

תנועת קדימה אומר ניסימפור בהנהגתו של מופז תתנער מהדימוי השלילי שדבק בה כאשר ראש ממשלה לשעבר ושרים עומדים למשפט או יושבים בכלא , קדימה תציג תדמית אחרת נקייה יותר וגם באשקלון יוצב בראש הסניף מי שיוכיח שהוא הטוב ביותר להנהיג את הסניף ואת העיר.

משה ניסימפור

איתמר שמעוני

תגובות (8)

 • : - שרלי אופלגר הוא האיש להנהיג את העיר ביושר בלי קומבינות

  .

  המלץ: חזק! 0 חלש.. 0

  להגיב
 • ציקו

  משה ניסימפור,שבוע טוב גם לך , אף אחד לא מטיל דופי ביושרך ופועלך, אבל תציג את המועמד שלך לראש המטה של מופז, לראש קדימה באשקלון, נראה אם מצאת מישהו נקי, משכיל ואיכותי שיוכל להצעיד את העיר קדימה עם יושרה ואיכות ..אני מחכה !!!

  המלץ: חזק! 0 חלש.. 0

  להגיב
  • : קדימה הולכים ברוורס!

   מופז הגמד יצעיד אחורה את קדימה, הליכה ברוורס חזרה לליכוד אשר גם בה התכוון מופז להתמודד על ההנהגה, שלח מכתב וחזר בו תוך שעה!!!!!

   בהצלחה חחחחחחחחחחחחחחחחחח

   המלץ: חזק! 0 חלש.. 0

   להגיב
 • ניסימפור משה

  ציקו שבוע טוב כל העיר יודעים שאני משחר נעוריי פעיל שכונות תורם ומתרים למען העיר ולמען עמותות ולא מחפש לעצמי שום טובות הנאה כל המטרה להפוך את העיר אשקלון לעיר ואם בישראל ועים כולנו נתאחד וניתלכד אז גם נצליח

  המלץ: חזק! 0 חלש.. 0

  להגיב
 • שרלו

  אף מועמד לראש עיר לא יתהדר ב"קדימה" שמגבה אותו! במצב הנוכחי קדימה עם ציפי או מופז מהווים נטל ולא נכס למועמדים לראשות העיר. מבחינתי תביאו ראש עיר קומוניסט שרוף , רק שינהל את העיר כמו שצריך בשקיפות וללא קומבינות!

  המלץ: חזק! 2 חלש.. 0

  להגיב
 • ציקו

  משה ניסימפור, יש לך מועמד נקי, ואיכותי כמו שאתה מציג שיש לך??, אם כן למה אתם לא חושפים אותו???

  המלץ: חזק! 0 חלש.. 0

  להגיב
 • ניסימפור משה

  יש אנשים שחיים בסרט ולא מבינים כלום בפוליטיקה יאיר לפיד איש תיקשורת מעולה ופוליטיקאי קטן ומושטן אן לא יותר מ-3 מנדטים

  המלץ: חזק! 0 חלש.. 0

  להגיב
 • מה עם בני וקנין, הוא לא חבר קדימה?

  מופז ינצח בגדול, קדימה תקבל ששה מנדטים, יאיר לפיד יאכל אותם בלי מלח, שמעוני יודח מקדימה ילך עם ביבי ויהייה פה ראש העיר

  המלץ: חזק! 2 חלש.. 0

  להגיב

עורך: יוסי פרטוק מנהל האתר: גל חזיזה ------------ קבוצת אשקלונט: אשקלון ביז , תפריט אשקלון , לוח הנדלן - אשקלון 1 , אתרים זה אנחנו

גלגל למעלה