קבוצת הרוגבי של אשקלון שוב בגמר Reviewed by Momizat on . לא להאמין, עברה כמעט שנה מאז שקבוצת הרוגבי המקומית הגיע לגמר אליפות ישראל והנה, הוכיחו החניכים של המאמן, דמיטרי סקובלב, כי לא היה זה מקרה חד פעמי ולאשקלון יש דו לא להאמין, עברה כמעט שנה מאז שקבוצת הרוגבי המקומית הגיע לגמר אליפות ישראל והנה, הוכיחו החניכים של המאמן, דמיטרי סקובלב, כי לא היה זה מקרה חד פעמי ולאשקלון יש דו Rating:

קבוצת הרוגבי של אשקלון שוב בגמר

לא להאמין, עברה כמעט שנה מאז שקבוצת הרוגבי המקומית הגיע לגמר אליפות ישראל והנה, הוכיחו החניכים של המאמן, דמיטרי סקובלב, כי לא היה זה מקרה חד פעמי ולאשקלון יש דור של שחקני בית מהשורה הראשונה שיכולים להצעיד את הקבוצה קדימה.

ביום שבת נערך חצי הגמר, שהיה שיחזור כמעט מדויק של הגמר משנה שעברה למעט התוצאה הסופית. אשקלון הדהימה את האלופה מתל אביב בתוצאה 29:25 לאחר דרמה גדולה, נקמה בה על ההפסד בשנה שעברה ותפגוש בגמר בעוד כשבועיים (25/2) את יזרעאל/גלבוע שגברה 29:5 על רעננה ותארח את הגמר הגדול בו תוכתר אלופה חדשה.

מהלך המשחק:

פתיחת המחצית הראשונה לא יכלה להעיד במאום על המשך המשחק. תל-אביב שלטו החל מהפתיחה, ונראה היה שהיתרון האיכותי של האלופה גדול על הקבוצה מאשקלון. בעיטת עונשין בדקה העשירית העלתה את תל-אביב ליתרון 0-3.

נבחרת הרוגבי המקומית

לאחר כעשר דקות התרחשו שני מהלכים ששינו לחלוטין את מהלך המשחק. טריי מקרי של אשקלון כתוצאה מאיבוד כדור רשלני בתוך קו ה-22 הפך את התוצאה והעניק יתרון ראשון לאשקלון 7-3. בדקה ה-23 איבד ויטאלי פרימק את הראש כאשר דרך בגסות על רמי וקנין מאשקלון במהלך ראק. פרימק ראה בצדק את הכרטיס האדום מהשופט ,ובמצב לא נעים השאיר את ת"א ב-14 שחקנים.כשנראה היה שהמחצית נגמרה, מודי רדשקוביץ' הצליח לפרוץ את הקו של אשקלון עם טריי ביכולת אישית גבוהה. 7-8 לתל-אביב. לפני המחצית עלו האשקלונים ליתרון לאחר מהלך מבריק של שחקני הפיג'י.12-8 לאשקלון במחצית. תחילת המחצית השנייה הראתה שלאשקלון יש גם חלוצים מעולים. שני טריים ממהלכי חלוצים קרוב לקו של תל-אביב העלו את אשקלון ליתרון מדהים של 24-8 בדקה ה-55. טריי נוסף בדקה ה-60 סגר למעשה את הסיפור כאשקלון הובילה על האלופה 29-8. לקראת סיום המשחק הצליחו שחקני הקבוצה מתל אביב עוד לצמצם את התוצאה אך בסיום המשחק הראתה התוצאה 29-25 לאשקלון.

בעוד שבועיים בקבוץ יזרעאל תהיה לנו אלופה חדשה. גמר שני רצוף לאשקלון, שלא תרצה לתת להזדמנות כזו לחמוק ממנה שוב. בניגוד לשנה שעברה שבה אשקלון הייתה הפייבוריטית בגמר, הפעם הקבוצה המקומית מגיע כאנדרדוג.

תגובות (3)

עורך: יוסי פרטוק מנהל האתר: גל חזיזה ------------ קבוצת אשקלונט: אשקלון ביז , תפריט אשקלון , לוח הנדלן - אשקלון 1 , אתרים זה אנחנו

גלגל למעלה