ראש העיר אשקלון בני וקנין: "לסלק את הפדופיל מהעיר אשקלון"

 עופר כרמי פדופיל מורשע הגיע לאשקלון להתגורר לאחר שריצה מאסר ארוך באישומים פדופילים. ראש העיר נרתם למאבק לסילוקו של הפדופיל שלא מוכן לעבור טיפול כימי לדיכוי יצריו. וקנין "לכן הוא פצצה מתקתקת"

 מאז תחילת השבוע גועשת רשת הפייסבוק לאחר שתושבים גילו שפדופיל עופר כרמי הגיע לעיר,בתחילת השבוע תושבת העיר שהעלתה פוסט לרשת הפייסבוק  כבר נרשמו מעל 3500 שיתופים לפוסט שהועלה ברשת .

צילום מסך מהפוסט שמופץ ברשת הפייסבוק

צילום מסך מהפוסט שמופץ ברשת הפייסבוק

בסיפור החל בשבוע שעבר כאשר אישה בעלת דירה  בקריית האקדמיה השכירה יחידת דיור לכרמי, האישה שחשדה בבחור שמיהר לסגור את החוזה חיפשה ברשת האינטרנט ונחרדה לגלות שהיא השכירה את היחידה לפדופיל המורשה.

לאחר הגילוי עבר כרמי את היחידה ועבר להתגורר ביחידת דיור אחרת בעיר.

ראש העיר אשקלון, בני וקנין  שוחח הבוקר (ד)  עם  מפקד תחנת משטרת אשקלון סנ"צ חיים בובליל וביקש לאפשר לו  להפגין יחד עם ההורים נגד הפדופיל המורשע עופר כרמי שהגיע לאשקלון להתגורר. ההורים הביעו מאז נודע דבר מגוריו של כרמי באשקלון לאחר ששוחרר ממאסר של 12 שנים בגין ניסיון אונס ילדה בת 6 את חששם מהאיש.

ראש העיר הביע בפני בובליל את חששם של ההורים בעיר מפני  האיש שטען בראיונות שונים כי איננו מוכן לקבל טיפול כימי ובפסקי הדין שגזרו עליו את העונשים עליהם ישב  נטען כי אין לו שליטה על מעשיו כלל ועיקר . "ביקשתי ממנו לאפשר הפגנות מול ביתו, כדי לאלץ אותו לעזוב את העיר"

ראש העיר עודכן כי כרמי אף נרשם למכללת אשקלון על מנת ללמוד ומייד פנה למכללה. "ביקשתי ממנכ"ל המכללה שלא לאפשר ולא לקבלו ואני קורא לכל תושב בעיר שלא להשכיר  לו דירה. אני לא חושב שאשקלון צריכה לשמש עיר מקלט לפדופילים. לא פלא  שהקיבוץ שלו קיבוץ יגור  זרק אותו משם. גם העובדה שהאיש אינו מוכן לעבור טיפול לדיכוי דחפיו הסוטים משמשת בעיני תחושה קשה שהאיש הוא פצצה מתקתקת ולכן אעשה הכל כדי שהאיש הזה יסולק מהעיר"

  אם לא ימצא פתרון בימים הקרובים תושבי העיר מתארגנים ביום שלישי הקרוב להפגנה ברחבת יד לבנים בשעה 17:30. מארגני ההפגנה  אומרים "ילדנו בסכנה ואנחנו לא ניתן שאיש כזה שלא מקבל טיפול יסתובב בין ילדנו הקטנים".

עדכון: בעל הדירה גירש את עופר כרמי מיחידת הדיור שהשכיר לו, וכרמי מצידו עזב את העיר אשקלון

תגובות (3)

 • רן ידעי

  ויכולים ההורים והתושבים לארגן הפגנה ומחאה , זה בסדר מבחינתי , אין לי כל בעיה . אז איפה יש לי בעיה ? עם זה שהופתעתי דווקא מתגובת הנבחרים / חברי המועצה , הנה דוגמה מדוע צריך לחשוב מחוץ לקופסה , מדוע יש לחשוב וללמוד את הנתונים לפני שזורקים פתרון לאוויר .
  פדופיל שהורשע אמור להיות מטופל במסגרת רפואית וישנן 3 אפשרויות עיקריות להמשך חייו בקהילה ובחברה :
  1.הוא מסכים לקבל טיפול – הוא מטופל ובתנאי כי הסכים , יכול וצריך כל תושב בעיר כי האיש קיבל טיפול והמסוכנות הינה שונה מאחד שאינו קיבל את הטיפול .
  2.מסכים לקבל טיפול – אך אינו מתאים מבחינה רפואית לקבל את הטיפול באופן יעיל , גם כאן ישנה סיטואציה אחרת מהראשונה , ובוודאי מהדוגמה הבאה .
  3.אינו מסכים לקבל טיפול – כי הוא רוצה לשמור על " ההנאה " במסגרת השיקום .בוודאי שיש כאן בעיה מטרידה שמחייבת יידוע והשגחה מאוד מאוד צמודה .

  ומה קרה כאן , הבלבול והדאגה עשו לנו כאן סלט ומצאנו עצמנו מצהירים : פדופיל זה אפשרי , רק שלא יגור בעירי !!!

  והאם באמת זו תגובה ? האם באמת זו צורת החשיבה ?
  ואם הוא יגור במושב משען או בניר ישראל , האם סיימנו בהתאם בבעיה לטפל ? ואם יגור הוא באשדוד , האם תנוח דעתנו שילדה תותקף באשדוד ואותנו זה יטריד ? האם הפדופיל אינו מסוגל להגיע לעיר ברכבת או באוטובוס או חלילה ברכבו הפרטי ?

  והרי אם נסכים לסוג כזה של פתרון שבו תושבים מעיפים את הפדופיל לעיר אחרת , זוהי התרת דרך פעולה של ראשי ערים אחרות לשלוח את הפדופיל שאצלו בחצר , אלינו כאן לאשקלון .
  ואם זה כך ? מדוע אנו כועסים על קיבוץ יגור ששלח את הבחור לכאן ואף שילם את חשבון השכירות ?!
  ראשי הערים ,צריכים לדרוש ולדפוק על השולחן , שינוי בחקיקה מייד !
  פדופיל שהורשע חייב להיות מטופל , נקודה !! פדופיל שהורשע אינו זכאי להמשיך ולהחליט האם יקבל טיפול אם לאו !! זכותם של הילדים לחיות חיים של שקט ומנוחה .
  מספיק לנו מהלחץ ומהדחק מרצועת עזה , הייתכן כי לא נפעל בהיגיון רק כי אנחנו מבולבלים ורוצים לסמן V ?!
  לתושבים מותר להתבלבל , לנבחרים ולאחרים אני מציע : בואו נהיה האחראיים ונפעל בשיקול דעת כדי להביא לפתרון אמיתי , אחרת מי יודע כמה פדופילים עוד חיים כאן בעירי .
  האמור כאן , אינו מופנה לראש העיר באופן אישי , אלא לכלל ההנהגה , הנבחרים ולאלו שאמורים לעסוק במלאכה .( ובין היתר גם אני ) .

  תגובה שאהובה!!!!!!! חזק! 8 חלש.. 0

  להגיב
 • שחר

  לא היו עבריינים באשקלון בכלל ועברייני מין בפרט עד שכרמי הגיע!!!!!!!!!!!!!!!!

  המלץ: חזק! 1 חלש.. 0

  להגיב

עורך: יוסי פרטוק מנהל האתר: גל חזיזה ------------ קבוצת אשקלונט: אשקלון ביז , תפריט אשקלון , לוח הנדלן - אשקלון 1 , אתרים זה אנחנו

גלגל למעלה