טוב, להפועל אשקלון הכי גרוע היה לקבל את מכבי תל אביב שמצבה המקצועי רעוע, אבל עדיין קבוצה משובחת יותר מאשקלון בכל הפרמטרים.
הנה השיטה של יובל נעים, מאמן הפועל יהוד, סליחה אשקלון. בונקר. זה הצליח לו ולהוציא ממכבי תל אביב נקודה ועוד בנתניה, צריך להיות בונקריסט. שמעתי את דבריו של המאמן של יהוד - אשקלון על כך שהשחקנים לא מילאו את ההוראות במתפרצות ורציתי להגיד לעצמי שמישהו מוכר כאן סיפורים מהתקופה שמשה דדש, היה היו"ר של בית"ר ירושלים. לא מילאו הוראות? לא קיבלת גול ותגיד תודה ותשתחווה בפניהם שכנראה נתנו לך עוד שבת של חסד. לך להסביר לכל האוהדים של העיר אשקלון, איך עד היום לא נתת לשחקן כמו, טל מכלוף, הבלם האשלוניף לשחק? וואלה, טל מכלוף, לא מפתיע, מפתיעה אותי האטימות שלך כלפי שחקני בית וגם ליאור חדריאן, צריך היה לשחק, אבל אתה היית עלול להתגלות במלוא מערומך. הגיע הזמן, ואני מקווה שכבר עשיתם את זה, חברי הנהלת הפועל אשקלון, שבגללכם שיחק הבלם האשקלוני, כי להאמין שזו החלטה פרטית של נעים, לא כל כך מאמין.
טל מכלוף, אתה שחקן הגנה קלאסי וכל קבוצה בליגת העל תרצה אותך, לפחות מי שמבין בכדורגל, מבין שזו לא הופעה חד פעמית. 
יובל נעים, לך תחפש שחקנים שגדלו פה, במקום להביא לכאן כל מיני עב"מים, ממש קרוב למגרש. מתי בכלל היית במשחק של הנוער?. אין לי ציפיות ממך חוץ מאחת, תן גז.

אגב, אורמוש שיחק ולא ראיתי שחקן יוצא דופן שהוא שובר השיוויון של אשקלון. תנמיכו ציפיות.

בסוף השבוע תגיע לאשקלון בני יהודה תל אביב, קבוצה שצריכה נקודות כמו שאשקלון צריכה. תיקו או הפסד ובאמת תהיה פעם אחת אמיץ ותתפטר. 
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו